Seymen Tekstil,seymen textile,havlu tekstil, denizli havlu,seymen textile havlu

seymen havlu,denizli havlu,seymen textile havlu,denizli havlu,denizli bornoz,denizli tekstil

Seymen havlu grubu, armürlü havlular, jakarlı havlular, nakışı havlular, banyo havluları, mutfak havluları, paspas

whatsapp

Hakkımızda

Ürün Kategorileri

Hakkımızda

Denizli, tarihin derinliklerinden gelen kültürel mirasını günümüz değerleriyle buluşturmuş önemli Ege kentlerindendir. Kendi öz kaynakları ve girişimci ruhlu insanlarıyla bir sanayileşme mucizesi yaratan Denizli, güçlü ve güvenilir işletmeleriyle çoktan Avrupa Birliğin’ deki yerini almıştır.

Türkiye’ nin parlayan yıldızı Denizli’nin yüz akı firmalarından biri olan Seymen Tekstil, 1973 yılında Babadağ’ da havlu ve bornoz üretimi yapan küçük bir işletme olarak kuruldu. Sektördeki gelişimini sürdüren Seymen Tekstil, 1992 yılında tamamen ev tekstili üretimi yapan bir firma haline geldi.

El tezgahlarıyla başlayan üretimini bugün son sistem ve teknolojik makinalarla yapan Seymen Tekstil, 1996 yılında tamamen ihracata yönelik üretim yapmaya başlamıştır. Bugün 12.500 metrekaresi kapalı toplamda 17.000 metrekare alanda 20 adet armürlü, 6 adet jakarlı, 30 adet bez tezgahı ile konfeksiyon bünyesinde 2 adet otomatik boy dikim ve en kesim makinaları ile birlikte her türlü havlu-bornoz dikiş makinaları, promosyon ve koleksiyon ürünleri için 15 kafalı 4 adet tajima nakış makinalarına sahiptir. Toplam üretim kapasitesi aylık 200 ton olup bunun 70.000 adetini bornoz / 450.000 adetini havlu oluşturmaktadır. Bünyesine yeni kattığı bez tezgahlarıyla da aylık 200 bin metre bez üreterek kapasitesini arttırmıştır. 220 çalışanı ile müşteri memnuniyetini her şeyin üstünde tutan Seymen Tekstil, müşteri beklentilerini tatmin edecek kalitede ürünlerin ilk seferde ve zamanında sunarak, Pazar payını ve rekabet gücünü her geçen gün daha da arttırmaktadır.

Desen ve kalite konusunda da farklılığı ön plana çıkartan değişik konseptlerle dünya üzerinde Avrupa ,Orta Doğu ve Amerikadaki tüm firmaların beğenisine sunmaktadır .

Hedefimiz, sahip olduğumuz ISO, Oekotex , GOTS, BSCI sertifikalarımız ve tüm çalışanımızın gayretiyle en iyi kalite ve servisi sunarak müşterilerimizi memnun etmektir .

Seymen Tekstil 40 yılı aşan tecrübesiyle kaliteden taviz vermeyen üretim anlayışı ve koşulsuz müşteri memnuniyetini ilke edinmiş , üretim kalitesi ,uzman kadrosu , sosyal sorumluluk bilinci ,pazarlama yönetimi ile geleceğe hızla ve emin adımlarla ilerlemektedir.